Bordslampa Venture Home DennisBeige
905 kr
780 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun/Beige
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Dennis bordslampa från Venture Home är en nätt och modern lampa som passar perfekt på avlastningsbordet eller sängbordet. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dennis bordslampa från Venture Home är en nätt och modern lampa som passar perfekt på avlastningsbordet eller sängbordet. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15670-440 |
| Färg | Brun/Beige |
| Bredd | 230 mm |
| Diameter | 230 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Dimbar | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 660 mm |
| Bredd | 230 cm |
| Djup | 505 mm |
| Djup | 505 cm |
| Produkttyp | Bordslampa |
| Material | Trä/Linne/Metall/PVC |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350118418970 |




