Fönsterlampa PR Home Lucie
799 kr
583 krSpara 27 %Kampanj

Lucie
583 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fönsterlampa PR Home Lucie är en pendellampa gjord i marmor, med E14-lampsockel, 4 m svart textil kabel och stickkontakt. Upptänd ger denna lampan en varm och behaglig färgton. Eftersom marmor är naturmaterial är mönster inte exakt likadana för varje lampa.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Fönsterlampa PR Home Lucie är en pendellampa gjord i marmor, med E14-lampsockel, 4 m svart textil kabel och stickkontakt. Upptänd ger denna lampan en varm och behaglig färgton. Eftersom marmor är naturmaterial är mönster inte exakt likadana för varje lampa.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 2140715 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 70 mm |
| Diameter | 70 mm |
| Sockel | E14 |
| Utförande | Pendel |
| Produkttyp | Fönsterlampa |
| Material | Marmor |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 150 mm |
| Vikt | 1,15 kg |
| Kabellängd | 4 m |
| Serie | Lucie |
| Djup | 70 mm |
| EAN-nr | 7330976132591 |





