Golvlampa Venture Home BatangBeige/Vit/Svart
195 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Beige/Vit/Svart
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Batang golvlampa från Venture Home ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Batang har en nätt och graciös design med sin tunna och raka stil som passar in i de flesta rum och hushåll. Lampan kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Batang golvlampa från Venture Home ger ett mysigt och behagligt ljus till hemmet. Batang har en nätt och graciös design med sin tunna och raka stil som passar in i de flesta rum och hushåll. Lampan kräver enklare montering.
Energieffektivitet: A++
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15636-330 |
| Färg | Beige/Vit/Svart |
| Bredd | 254 mm |
| Diameter | 254 mm |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/PVC |
| Djup | 254 mm |
| Djup | 254 cm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 1780 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Bredd | 254 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Golvlampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118418444 |




