Frys Bosch GSN33VWEP
8 990 kr
KylskåpFristående Kylskåp Bosch Serie 2 KSV33NWEP Vit
7 990 kr
GSN33VWEP
8 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Frys Bosch GSN33VWEP är en effektiv frys med funktionen NoFrost som är en automatisk avfrostning och elektronisk temperaturstyrning. Den har fyra fryslådor med transparent front, varav en BigBox.
Varumärke
BoschBeskrivning
Frys Bosch GSN33VWEP är en effektiv frys med funktionen NoFrost som är en automatisk avfrostning och elektronisk temperaturstyrning. Den har fyra fryslådor med transparent front, varav en BigBox.
FreshSense-tekniken ger en jämn temperatur genom intelligent sensorteknologi samt ett MultiAirFlow-system som ger en jämn temperatur i hela frysen.
Övrigt
- Akustiskt och optiskt varningssystem för driftstörning i frysen
Manuell/automatisk aktivering
- VarioZone, flyttbara hyllor för extra utrymme
- Dörrhängning höger, omhängbar
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
- Dörröppningsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs
Övrigt
- Akustiskt och optiskt varningssystem för driftstörning i frysen
Manuell/automatisk aktivering
- VarioZone, flyttbara hyllor för extra utrymme
- Dörrhängning höger, omhängbar
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
- Dörröppningsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs
Dokument
Recensioner
Thomas PVerifierad köpare
för 1 månad sedanFungerar bra för ändamålet. Sökte en frys som var lägre än standardhöjden, 186 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 49301 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1760 mm |
| Djup | 650 mm |
| Energiförbrukning | 228 kWh/år |
| Nettovolym Frys | 225 l |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Ljudnivå Normalt bruk Max | 39 dB-A |
| Volym | 225 l |
| Energieffektivitet | E |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Hängning | Höger |
| Display | Nej |
| Kolsyremaskin | Nej |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Frys |
| Utförande | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | GSN33VWEP |
| EAN-nr | 4242005247752 |

