Fristående Kylskåp Bosch Serie 2 KSV33NWEP Vit
7 990 kr
FrysskåpFrys Bosch GSN33VWEP
8 990 kr
Serie 2 KSV33NWEP Vit
7 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kylskåp Bosch KSV33NWEP är ett praktiskt kylskåp med elektronisk temperaturstyrning där du kan ställa in exakt temperatur. Denna energisnåla kyl har MultiBox som ger extra plats till dina frukter och grönsaker.
Varumärke
BoschBeskrivning
Kylskåp Bosch KSV33NWEP är ett praktiskt kylskåp med elektronisk temperaturstyrning där du kan ställa in exakt temperatur. Denna energisnåla kyl har MultiBox som ger extra plats till dina frukter och grönsaker.
Kylskåpet har dynamisk kylning med kylfläkt och SuperCooling-teknik med automatisk återställning som ger extra snabb kylning av matvaror samt FreshSense som ger en jämn temperatur genom intelligent sensorteknik. Den har sex hyllor av säkerhetsglas, varav fem är flyttbara och fem är utdragbara samt fem dörrhyllor.
Övrigt
- Dörrar i vit, sidoväggar i vit
- Vertikalt handtag i plast
- LED-belysning
- Automatisk avfrostning i kyldel
- 1 MultiBox: transparent låda med räfflad botten
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
- Dörröppningsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs
VitaFresh
VitaFresh kylskåp förlänger hållbarheten på frukt och grönt upp till 3 gånger – tack vare klimatzoner med optimal temperatur och fuktighet.
Övrigt
- Dörrar i vit, sidoväggar i vit
- Vertikalt handtag i plast
- LED-belysning
- Automatisk avfrostning i kyldel
- 1 MultiBox: transparent låda med räfflad botten
- Ställbara fötter framtill, hjul baktill
- Dörröppningsvinkel 90°, inget avstånd till vägg krävs
VitaFresh
VitaFresh kylskåp förlänger hållbarheten på frukt och grönt upp till 3 gånger – tack vare klimatzoner med optimal temperatur och fuktighet.
Dokument
Recensioner
Thomas PVerifierad köpare
för 1 månad sedanFungerar bra för ändamålet. Sökte ett kylskåp som var lägre än standardhöjden, 186 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 49358 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 1760 mm |
| Djup | 650 mm |
| Energiförbrukning | 110 kWh/år |
| Nettovolym Kyl | 324 l |
| Bullernivå | 39 dBa dB(A) |
| Volym | 324 l |
| Energieffektivitet | E |
| Ismaskin | Nej |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Hängning | Vänster |
| Serie | Serie 2 |
| Display | Nej |
| Kolsyremaskin | Nej |
| Omhängbar Dörr | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 56,4 kg |
| Typ | Kylskåp |
| Utförande | Fristående |
| Tillverkarens Art.Nr. | KSV33NWEP |
| Frysfack | Nej |
| Ljudnivå | 39 dBa |
| EAN-nr | 4242005205691 |

