LyktaStar Trading Flame Lantern
652 kr
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
54 kr
Flame Lantern
652 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
LED-lyktor med flammande sken som liknar en eldslåga som brinner.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-99-92 |
| Serie | Flame Lantern |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Lykta |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 1,42 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ström | 10 mA |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| EAN-nr | 7391482031143 |



