Ankarskruv Simpson Strong Tie CSA Elförzinkad5,0x50 mm
335 kr/frp
Vald variant
Utförande:
5,0x50 mm

CSA Elförzinkad
5,0x50 mm
335 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Beslagsskruv CSA är särskilt utvecklad för att sätta fast stålbeslag på trä. Det släta skaftet under huvudet passar precis till hålet i beslaget. Därigenom uppnås en stadig förankring med större tvärbärförmåga än för standardskruvar. Fibercutspetsen ger en enkel och snabb inskruvning.
Varumärke
Simpson Strong TieBeskrivning
Beslagsskruv CSA är särskilt utvecklad för att sätta fast stålbeslag på trä. Det släta skaftet under huvudet passar precis till hålet i beslaget. Därigenom uppnås en stadig förankring med större tvärbärförmåga än för standardskruvar. Fibercutspetsen ger en enkel och snabb inskruvning.
Egenskaper
| Varumärke | Simpson Strong Tie |
| Art.Nr. | CSA5.0X50 |
| Utförande | 5,0x50 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 8 st/frp |
| Typ | Ankarskruv |
| EAN-nr | 5701953822804 |
