Taklampa Halo Design Twist Ø15 cm E14 BallOpal/Mässing
1 478 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Halo Design Twist Ø15 cm E14 Ball är en vacker pendellampa med högkvalitativa material och klassiska former. Lampans ljuseffekt överraskar tack vare de vridna linjerna i glaset.
Varumärke
Halo DesignBeskrivning
Taklampa Halo Design Twist Ø15 cm E14 Ball är en vacker pendellampa med högkvalitativa material och klassiska former. Lampans ljuseffekt överraskar tack vare de vridna linjerna i glaset.
Egenskaper
| Varumärke | Halo Design |
| Art.Nr. | 617731-01 |
| Färg | Opal/Mässing |
| Diameter | 150 mm |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 28 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Pendel |
| Ljuskälla | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas |
| Serie | Twist |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 150 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5705639739318 |

