Knopp Beslag Design Orbit 36
fr.85 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Orbit 36
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En vid fot bär en konformad knopp på sina axlar och skapar mjuka linjer till en byrå, en kökslucka eller ett badrumsskåp.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En vid fot bär en konformad knopp på sina axlar och skapar mjuka linjer till en byrå, en kökslucka eller ett badrumsskåp.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| Längd | 36 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 22 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Serie | Orbit |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Knopp |
| Låsbar | Nej |
| Utförande | Rostfri look, Svart |
