Bastuarmatur Tylö 40 W
759 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TylöEgenskaper
| Varumärke | Tylö |
| Art.Nr. | 90011000 |
| IP-Klassning | IP55 |
| Montering | Vägg |
| Höjd | 17 cm |
| Ljuskälla | E14, 40W |
| Diameter | 9 cm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| EAN-nr | 7392139200790 |
