Adventsljusstake Star Trading Buzz Lång E5Grå
Rek. pris 1 119 kr
529 kr
Se priset!

Buzz Lång E5
Grå
529 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilig beige och enkel ljusstake, träbas med metallpipor, 14 ljuskällor. Sprider varm och behagligt ljus. Passar utmärkt att dekorera med till advent och jul men varför inte ha den kvar större delen av året då den också passar året runt. Ger ditt hem en modern touch.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilig beige och enkel ljusstake, träbas med metallpipor, 14 ljuskällor. Sprider varm och behagligt ljus. Passar utmärkt att dekorera med till advent och jul men varför inte ha den kvar större delen av året då den också passar året runt. Ger ditt hem en modern touch.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 644-14 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E5 |
| Effekt/prestanda | 0,6 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Adventsljusstake |
| Material | Metall/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 14 st |
| Höjd | 270 mm |
| Spänning | 12 V |
| Vikt | 1,35 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 770 mm |
| Serie | Buzz |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 770 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482061515 |

