Väggarmatur Westal Maxi LED 29W
Rek. pris 3 896 kr
fr.3 555 kr
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggarmatur med avbländat nedljus. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium, bländskydd i PET-G. Armaturen är bestyckad med LED-enheten Philips Fortimo 2000lm. Färgtemperaturen är varmvit (3000K) med en ljusbild som lyser ned.
Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Varumärke
WestalBeskrivning
Väggarmatur med avbländat nedljus. Anodiserad och pulverlackerad stomme i aluminium, bländskydd i PET-G. Armaturen är bestyckad med LED-enheten Philips Fortimo 2000lm. Färgtemperaturen är varmvit (3000K) med en ljusbild som lyser ned.
Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Bakstycket har två in- och utgångar samt snabbkopplingsplint. Avsedd för utomhusbruk (IP44) och passar för bruk både i privat och offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Antracit, Grå, Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt/prestanda | 29 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | Snabbkopplingsplint |
| Djup | 175 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Stil | Modern |
| Höjd | 200 mm |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Maxi |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Bredd | 230 mm |
