Handtag Beslag Design SolarisOxid, Längd 154 mm
73,13 kr
55 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Oxid
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rustikt och lantligt handtag med influenser av det antika.
CC-mått är avståndet mellan skruvhålen. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 30661-11 |
| Färg | Oxid |
| Längd | 154 mm |
| Material | Metall |
| Djup | 34 mm |
| Bredd | 14 mm |
| CC-mått | 128 mm |
| Serie | Solaris |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316183066102 |

