Soffbord Stenexpo Jenny
1 389 kr
1 109 krSpara 20 %Kampanj

Jenny
1 109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Jenny är ett modernt soffbord med underrede av krom och toppskiva av glas.
Bordet har en praktisk förvaringshylla.
Recensioner
Peter Verifierad köpare
för 1 år sedanHelt ok för det priset
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 7700 |
| Färg | Transparent |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Längd | 110 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Iläggsskiva | Nej |

