Utebord ENVY DESIGN Pesetos Ø50H40 cmBrun
Rek. pris 520 kr
259 kr
229 krSpara 12 %Kampanj
Vald variant
Material:
Stål
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Runt bord från ENVY DESIGN med en stilren modern design i industriell tappning.
Funktionellt loungebord i mattlackad metall som passar till de flesta soffor, stolar och fåtöljer. Paras gärna ihop med bord i samma serie för att skapa dynamik med olika höjder och storlekar. För stabilitet kan fötterna justeras med hjälp av skruvar på benen. Mått: Ø50 x H40 cm.
Recensioner
Hanna OVerifierad köpare
för 1 månad sedanHåller inte den kvaliteten man förvänta sig, ojämna och sneda ben.
Jennifer HVerifierad köpare
för 2 år sedanSnyggt och stabilt bord som passade perfekt till min soffa på balkongen.
+ Snyggt
+ Stabilt
Anne AVerifierad köpare
för 2 år sedanJätte fint! Lätt att montera!
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 452019975 |
| Färg | Brun |
| Diameter | 50 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 500 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51966 |
| Material | Stål |
| Serie | Pesetos |
| Typ | Soffbord |
| Längd | 50 cm |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rund |
| EAN-nr | 5709386519667 |
