Utebord Hillerstorp SandhamnVit
3 895 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bord Sandhamn från Hillerstorp. Sandhamn kan med rätta kallas en svensk klassiker. Hopfällbart bord för lättare förvaring. Sandhamn består av en pulverlackad orkangrå stålstomme och svartlaserad FSC-certifierad furu. Tillverkad i småländska Hillerstorp.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Bord Sandhamn från Hillerstorp. Sandhamn kan med rätta kallas en svensk klassiker. Hopfällbart bord för lättare förvaring. Sandhamn består av en pulverlackad orkangrå stålstomme och svartlaserad FSC-certifierad furu. Tillverkad i småländska Hillerstorp.
Dokument
Recensioner
Yngve FVerifierad köpare
för 4 år sedanBordet jag fick var okej, det andra bordet jag fick hade jag inte beställt. Och detta drog ner betyget för att jag fick massa extra problem med att skicka tillbaka det.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 219713 |
| Produkttyp | Matbord |
| Material | Trä |
| Form bord | Rund |
| Kollektion | Småland |
| Serie | Sandhamn |
| Förlängningsbart | Nej |
| Färg | Vit |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 710 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Bredd | 1000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Diameter | 1000 mm |
| EAN-nr | 7319072197130 |






