Möbelskydd Hillerstorp L-Form225x290x67x80 cm
2 095 kr
Vald variant
Mått (cm):
225x290x67x80
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Möbelskydd i grå PES-polyester/PU-polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Möbelskydd i grå PES-polyester/PU-polyuretan. Andningsbart, vattentätt, antistatiskt, och antibakteriellt. Möbelskyddet har dragsko och kardborreband så att du kan fästa skyddet i din möbel. Då möbelskyddet används, se till att möbeln får någon form av ventilation.
Passar till Valencia, Hörle och Tallnäs (3st hörndel och 3 st mittdel). Vänsterställd.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 942590 |
| Djup | 800 mm |
| Höjd | 670 mm |
| Längd | 2250 mm |
| Bredd | 2900 mm |
| Mått | 225x290x67x80 cm |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Möbelskydd |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7319079425908 |

