Plastgran Star Trading HedvikHöjd: 2100 mm
2 619 kr

Hedvik
Höjd: 2100 mm
2 619 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Julgranen Hedvik är tillverkade av en mix av PE-tips och PVC-tips. Grenarna är lätt nedåthängande och i lager som ger ett vackert svepande utseende, de är fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. Denna julgran går lika bra att använda inomhus som utomhus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgranen Hedvik är tillverkade av en mix av PE-tips och PVC-tips. Grenarna är lätt nedåthängande och i lager som ger ett vackert svepande utseende, de är fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen. Denna julgran går lika bra att använda inomhus som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 606-23 |
| Produkttyp | Julgran |
| Material | Plast/PE |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 1300 mm |
| Serie | Hedvik |
| Höjd | 2100 mm |
| Djup | 1300 mm |
| Vikt | 10,8 kg |
| Färg | Grön |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058508 |



