Bordsdekoration Markslöjd Viejo Transparent Snögubbe med LED-belysning
329 kr
Se priset!

Viejo Transparent Snögubbe med LED-belysning
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
VIEJO Table Decoration 27cm Clear/Frosted B/O
Viejo bordsdekoration från Markslöjd. Snögubbe i akryl. 27cm hög. On/Off brytare på batteribox. LED-ljus i växlande färger. Drivs med 3xAAA batterier. Batterier ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 706354 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed LED |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Material | Acrylic |
| Ingår Ljuskälla | Ja, Diod/LED |
| Kollektion | Jul |
| Serie | Viejo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 270 mm |
| Bredd | 10 cm |
| Djup | 20 cm |
| Effekt/prestanda | 0,5 kW |
| Höjd | 27 cm |
| EAN-nr | 7330024616011 |

