Julby Star Trading Aplville barn skidor
Rek. pris 529 kr
289 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
50 kr
Aplville barn skidor
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En härlig juldekoration med en samling kring skridskobanan. Det lyser mysigt i partybelysningen. Alltihop ger en härlig julkänsla. Skridskobanan roterar och om man vill spelar byn 8 olika julsånger. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på en skänk.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En härlig juldekoration med en samling kring skridskobanan. Det lyser mysigt i partybelysningen. Alltihop ger en härlig julkänsla. Skridskobanan roterar och om man vill spelar byn 8 olika julsånger. Dekorera till advent och jul, passar både barnrummet och på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 992-50 |
| Färg | Multi |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Alpville |
| Antal Ljuskällor | 10 st |
| Typ | Julby |
| Vikt | 0,96 kg |
| Bredd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482058959 |


