Ljusträd Star Trading Firework Outdoor Spjut
Rek. pris 309 kr
204 kr
123 krSpara 40 %Kampanj
BatteriBatteri Star Trading AA Power Alkaline 6-pack 2900mAh
54 kr
Firework Outdoor Spjut
123 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utomhusdekoration Star Trading Firework Outdoor Spjut är en batteridriven Firework för utomhusbruk med varmvitt sken som lyser stämningsfullt upp trädgården. Batteriboxen har chaserbox med 8 olika val av blinkade eller fast ljus samt timerfunktion.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusdekoration Star Trading Firework Outdoor Spjut är en batteridriven Firework för utomhusbruk med varmvitt sken som lyser stämningsfullt upp trädgården. Batteriboxen har chaserbox med 8 olika val av blinkade eller fast ljus samt timerfunktion.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 860-39 |
| Färg | Transparent |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Ström | 20 mA |
| Djup | 360 mm |
| Diameter | 360 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Firework Outdoor |
| Antal Ljuskällor | 152 st |
| Produkttyp | Ljusträd |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 360 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482039675 |

